Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Uphill Rush 6

Birbirinden heyecanlı bölümleri ile, yarış sevenlerin gönlünde taht kurmuş olan Uphill Rush oyunu, altıncı bölümü ile devam ediyor. Bu bölümde bambaşka bir tatil köyünde, bambaşka yarış araçları ile yarışacaksınız. Peki siz buna hazır mısınız?

Kategori : Friv
Tuşlar : START GAME butonuna tıklayın. Oyunu TIME TRIAL(Zamana Karşı) ve RACE(Normal Yarış) olmak üzere iki farklı etapta oynayabilirsiniz. Oynamak istediğiniz oyun modundan bir bölüm seçin. Oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan, sadece EASY(KOLAY) oyun modu açık olacaktır. Kolay oyun modunu başarı ile tamamladıktan sonra, diğer zor aşamaları oynayabilirsiniz. Oyun zorluğunu belirledikten sonra, yarış aracınızı ve sürücünüzün kıyafetini seçtikten sonra, RACE butonuna tıklayın. Daha sonra RACE butonu ile yarış alanına gidebilir ve SPACE(BOŞLUK) tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: YÖN(OK) TUŞLARI
Zıplama ve Akrobatik hareket yapma: SPACE(BOŞLUK)
Turbo: X
Oyunu durdurma: P
Harita açma: M
Oynanma : 243
Etiketler:

Benzer Oyunlar