Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Tatil Köyü İşlet

Bir tatil beldesinde, müşterilerin konaklayacağı, spor yapacağı, eğleneceği yerleri oluşturmak için bir mimar aranıyor. Bu tatil beldesini güzelleştirerek ihtiyaç olan yapıları inşaa edebilir misin?

Kategori : Zor Oyunlar
Tuşlar : Play butonuna tıklayın. New Game butonuna tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz ismi, Input Your Name Here kısmına yazarak Ok butonuna tıklayın. Ok İşaretlerini takip ederek, öğrenme aşamasını geçebilir ve daha sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyun penceresinin sol kısmında bulunan menüden, tatil beldenizde kullanmak istediğiniz yapıları seçebilirsiniz. Oyun penceresinin alt kısmında bulunan menüden, 1x, 2x, 3x butonlarından oyunun hızını ayarlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Mouse(Fare)
Farenin Sol Tuşu

Geliştirmek istediğiniz yapıların üstüne tıkladıktan sonra, Upgrade butonuna tıklayarak onları geliştirebilirsiniz. Yok etmek istediğiniz yapının üstüne tıklayarak, açılan pencereden Destroy butonuna tıklayarak yok edebilirsiniz.

Oynanma : 185
Etiketler:

Benzer Oyunlar