Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Tarih Savaşçıları

Oldukça eski çağlarda geçen muhteşem bir oyuna başlamaya hazır mısın? Bir yandan para kazanmak için altın işçileri üretecek, diğer yandan kazandığın paralar ile asker üretip, düşman topraklarına göndereceksin.

Kategori : Friv
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra CONTINUE butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. PLAY butonuna tıklayın. Local Save kısmında bulunan NEW GAME seçeneklerinden birisine tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçin. To Battle butonu ile oyuna başlayabilirsiniz. NEXT butonu ile bilgilendirme pencerelerini geçebilirsiniz. Ok işaretlerini takip ederek, oyun hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Oyun penceresinin üst kısmında bulunan üretim seçeneklerinden, soldaki seçenek ile işçi üretebilir ve sağdaki seçenek ile de asker üretebilirsiniz. Ürettiğiniz işçiler, altın toplamaya çıkacaktır. Topladığınız altınlar sizin üretim yapmanızı sağlayacaktır.

Oyun kontrolleri:
MOUSE(FARE) ve FARENİN SOL TUŞU

Oyun penceresinin alt kısmında bulunan ok işaretlerini, farenin işaretçisini getirerek, haritayı sağa ve
Oynanma : 198
Etiketler:

Benzer Oyunlar