Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Scooby Doo Garsonluk Yapıyor

Daha önce birbirinden farklı ve heyecanlı maceralara çıktığınız Scooby Doo, bu defa bir restorantda garsonluk yapıyor. Gelen müşterilere en iyi hizmeti sunabilmesi için, tabiki senin yardımına ihtiyacı var. Scooby Doo ile güzel bir oyun daha seni bekliyor.

Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Ana menüde PLAY butonuna tıklayın. NEXT butonu ile oyun bilgilendirme pencerelerini geçebilirsiniz. Bölüm seçme ekranında, NEXT butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: MOUSE(FARE) ve FARENİN SOL TUŞU

Oyun hakkında kısa bir bilgilendirme:
Gelen müşterileri masalara oturtmak için, önce müşterinin üstüne daha sonra da oturtmak istediğiniz masanın üstüne tıklayın. Müşteri siparişini seçtikten sonra yanına giderek siparişini alın. Daha sonra siparişin çıkmasını bekleyin. Sipariş çıktıktan sonra müşteriye servis edebilirsiniz.

Oynadığınız her bölümden sonra, bölüm seçme ekranında bulunan, UPGRADES butonu ile geliştirmeleri yapacağınız ekrana gidebilirsiniz. Kaz
Oynanma : 160
Etiketler:

Benzer Oyunlar