Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Pijamalı Zıplama

Oldukça geç uyandığından dolayı antrenmana geç kalan sarı topumuzun başına bakın ne geldi. Üstünü değiştirmeye dahi vakit bulamayan bu küçük sporcumuz, pijamaları ile antrenmana gitmek zorunda kaldı. Antrenmanda küçük topa elinden geldiğince yardımcı olarak onun başarılı olmasını sağlayabilir misin?

Kategori : Spor Oyunları
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan GO butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Ana menüde GO butonuna tıklayın. Oyun hikayesi bittikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan CLICK butonu ile oyuna başlayabilirsiniz. Belirli bir alana sırayla dizilmiş olan, renkli toplardan, sarı olanı sizin pijamalı sporcunuzdur. Oyundaki amacımız ise, bu sarı topu kırmızı alana ilk olarak ulaştırmaktır. İlk olarak topu göndereceğiniz açıyı belirleyeceksiniz. Ardından geri sayım başlayacaktır. Ekranda GO yazısını gördükten sonra, ekrana tıklayarak topun belirlediğiniz hedefe doğru gitmesini sağlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
MOUSE(FARE)
FARENİN SOL TUŞU

İyi eğlenceler dileriz.
Oynanma : 165
Etiketler:

Benzer Oyunlar