Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Arcane Saldırısı

Oyun Yükleniyor...
Beklemek istemiyorsanız
TIKLAYINIZ


0

0
Benzer Oyunlar

Arcane karakterine birbirinden güçlü ve zararlı canavarları yok etmesinde yardımcı olabilir misin? Yardımsız bir şekilde bu canavarları yenmesi imkansız. Aksiyonu doruklarda yaşamaya sende hazırsan, kahramanın kontrolünü eline alarak, canavarlara karşı savaşa sen çık!

Kategori : Friv
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra START GAME butonuna tıklayın. STORY butonuna tıklayın. Story modunu bitirdikten sonra Survival seçeneğini oynayabilirsiniz. Geliştirmeleri yapacağınız ekranı, Fight butonu ile geçebilir ve savaşacağınız canavarı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Canavara karşı saldırı yaparken, 1,2,3,4,5,6,7,8 tuşlarını kullanarak, alt konsola yerleştirdiğiniz saldırıları kullanabilirsiniz. Canavara savaştıktan sonra açılan skor penceresinden UPGRADE butonuna tıklayarak, geliştirmeleri yapacağınız ekrana gidebilirsiniz. Savaş esnasında canavardan düşen paraları, değerli taşları ve can tüplerini MOUSE ile toplayı unutmayın.

Geliştirme ekranında, SPECIAL butonu ile, özel silahlar satın alabileceğiniz ekrana gidebilirsiniz. ANCIENT butonu ile daha güçlü silahlar satın alabi
Oynanma : 334
Etiketler:Facebookta Takip Edin

Henüz yorum yapılmamış