Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Makarnacı Murat

Daha önce birbirinden farklı restorantlar açan ve bu restorantlarda birbirinden lezzetli yiyecekler hazırlayan kahramanımız, bu defa bir makarnacı açıyor. Bu makarnacıda birbirinden lezzetli makarnalar yapmaya ne dersin?

Kategori : Beceri Oyunları
Tuşlar : Ana menüde, PLAY butonuna tıklayın. Başlarında EMPTY SLOT yazan listelerinden alt kısımlarında bulunan NEW GAME butonlarından, birine tıklayın. Oyunu daha sonra oynamak istediğiniz kaydettiğiniz listeyi seçerek, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Doan veya Utah karakterlerinden birini seçebilir veya Create Custom Worker seçeneğinin alt kısmından bulunan Select butonu ile kendi karakterinizi oluşturacağınız ekrana gidebilirsiniz. Karakteri belirledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun penceresinin alt kısmında bulunan butonlarla; Order Station butonu ile müşterilerin bulunduğu kısma gidebilir ve Take Order butonu ile sipariş alabilirsiniz. Cook Station butonu ile makarnaları pişireceğiniz ekrana gidebilirsiniz. Build Station butonu ile makarnalara son hazırlıklarını yap
Oynanma : 220
Etiketler:

Benzer Oyunlar