Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Koyun Shaun ve Ekibi: Uzayda

Daha önceki bölümlerinden hatırlarsınız bu yaramaz koyun takımını. Birbirleriyle iyi anlaşmalarının yanı sıra takım olarakta oldukça iyi çalışıyorlar. Ve bu defa bu ekibin başı gerçekten belada. Nasıl bir bela mı? Yaramazlık yaparlarken, bir ufo bunları kaçırdı ve uzaya çıkarttı. Ekibe tekrar Dünyaya dönmesinde yardımcı olabilir misin?

Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin üst kısmında bulunan START butonu ile ana menüye gidebilirsiniz. Ana menüde START GAME butonuna tıklayın. Oyuna başlamadan önce biraz bilgi sahibi olmak istiyorsanız, TRAINING butonu ile eğitim kısmına gidebilir ya da direk başlamak istiyorsanız LOST IN SPACE seçeneği ile bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun ilk bölümündeki görevimiz, anteni bozmak. Koyunları iş birliği içerisinde kullanarak antene erişebilir ve bozabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
1,2,3 tuşlarını kullanarak koyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda, Farenin Sol Tuşu ile seçmek istediğiniz koyunun üstüne tıklayarak seçim yapabilir veya oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan resimlere tıklayarak, yine seçmek istediğiniz koyunu seçebilirsiniz.&
Oynanma : 237
Etiketler:

Benzer Oyunlar