Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Kovandaki Savaş

Arı kovanında büyük savaş başlamak üzere. Birbirinden farklı cinslerdeki arılar, bu kovanda karşı karşıya geliyor. Sahip olduğun cinsi koruyabilmen için, öncelikle yol üstüne güçlü bir savunma hattı kurmalı ve kolonini güvende tutmalısın.

Kategori : Macera Oyunları
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Play Game butonuna tıklayın. Play butonuna tıklayın. Play Game butonuna tıklayın. Daha sonra birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayın. Bilgilendirme pencerelerini Ok butonuna tıklayarak geçebilirsiniz. Daha sonra ok işaretiyle gösterilen şekilde savunma silahını alarak, petek üstünde gösterilen noktaya yerleştirin. Oyundaki amacımız, kovana zarar verebilecek böceklerin, kovanın bir ucundan diğer bir ucuna geçmesini engellemek. Oyun penceresinin sağ üst kısmında bulunan menüden, oyunda kazandığınız paralar ile yeni savunma silahları satın alabilir ve daha güçlü bir savunma hattı oluşturabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Mouse(Fare)
Farenin Sol Tuşu

İyi eğlenceler dileriz.

Oynanma : 152
Etiketler:

Benzer Oyunlar