Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Kırmızı Sürücü 3

Kırmızı sürücü ile, otobanda heyecan son hızıyla devam ediyor! Tamamen gerçekçi bir boyuta ulaşan bu flash oyunun bu bölümünde, daha önce yaşadığın adrenalinin iki katını yaşamaya hazır mısın?

Kategori : Friv
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak başlayacaktır. Kontrolleri tanıttıktan sonra, sürüşe çıkacağınız kırmızı sürücü ile, kaza yaptıktan sonra Continue butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Oyunu Career(Kariyer Yapma), World Championship(Dünya Şampiyonası) olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Career seçeneğine tıkladıktan sonra açılan yol haritalarından Japan Highway olan haritayı seçin. New York Bronxdale haritasını oynayabilmeniz için, öncelikle soldaki haritayı bitirmeniz gerekmektedir. Japan Highway haritasını seçtikten sonra açılan yarışlardan, herhangi birirsine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Bilgilendirme pencerelerini, Next butonuna tıklayarak geçebilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Yönlendirme: Yön(Ok) Tuşları
Nitro: Üst Yön(Ok) Tuşu

Oynanma : 175
Etiketler:

Benzer Oyunlar