Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Kargo Köprüsü 2

Kargocular, kargo mallarına ulaşmak için ellerinden geleni yapıyorlar fakat bir türlü ulaşamıyorlar. Kargocuların mallara ulaşabilmesi için onlara sağlam bir köprü inşaa edebilir misin?

Kategori : Zor Oyunlar
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Play Game butonuna tıklayın. Start Game butonuna tıklayın. Birinci kargo evine tıklayın. Diğer evleri açabilmeniz için bölümleri geçerek para kazanmalısınız. Birinci bölüme tıklayın. Bilgilendirme pencerelerini Ok İşaretine tıklayarak geçebilirsiniz.

Oyundaki amacımız;
Kargocular ile kargo mallarının arasında bulunan uçurumun üstüne bir köprü inşaa etmek.

Oyun kontrolleri:
Farenin Sol Tuşu ile uçurumun kenarlarında bulunan noktalar üzerinden parçalar oluşturabilirsiniz. Köprünün sağlam olması için köprüyü parça parça ve parçaların destek alacağı bir biçimde inşaa etmelisiniz. Köprüyü inşaa ettikten sonra, oyun penceresinin sol üst köşesinde bulunan Ok İşaretine tıklayarak veya Enter tuşuna basarak kargocuları yönlendireceğiniz ekrana gidebilirsiniz.

Oynanma : 218
Etiketler:

Benzer Oyunlar