Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Kahramanların Dünyası

Gönlünüzde yer etmiş bir çok kahramanla, sadece bir oyunda oynamak ister misin? O zaman daha fazla beklemeye gerek yok! Hadi başlayalım!

Kategori : Macera Oyunları
Tuşlar : Oyun yüklendikten hemen sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Click Here to Start! butonuna tıklayın. Daha sonra, oyunda kullanmak istediğiniz ismi, Enter new user name yazısının hemen yanı başında bulunan kutucuğa yazarak ENTER butonuna tıklayın. CONTINUE butonuna tıklayın. Ana menüde Click Anywhere to begin butonuna tıklayın. Oyunu 1-P Mode ve VS. Mode olarak iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

1-P Modea tıkladıktan sonra, üç seçenek açılacak. Regular Match seçeneği ile macera tarzı bir oyuna girebilirsiniz. Stadium seçeneğine tıklayınca iki farklı seçenek daha belirecektir. Target Test seçeği ile sekiz hedefe karşı savaşacak, Multi-Man Melee seçeneği ile ölene kadar savaşacaksınız. Girmek istediğiniz seçeneğe tıkladıktan
Oynanma : 191
Etiketler:

Benzer Oyunlar