Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Joe\\'nun Hazine Macerası

Bulunduğu kasabada hazine aramaya çıkan Joe, bulduğu hazinelerle zengin olarak kasabasını dahada güzelleştirmek istiyor. Joe ile birlikte hem hazine macerasına çıkmak hemde güzel bir kasaba inşaa etmek ister misiniz?

Kategori : Macera Oyunları
Tuşlar : Macera başlıyor. PLAY butonuna tıklayın. Oyunla ilgili olan konuşma pencerelerini ilerletmek için oyun penceresine tıklayabilirsiniz. Adamınızı Yön(Ok) Tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Bölüm seçme ekranında ve şehrinizi kuracağınız kısımda, adamınızı yönlendirerek bölüm kapılarından birinci olanının önüne getirerek Aşağı Yön(Ok) Tuşuna basın ve oyuna başlayın. Bölümlerdeki amacımız, değerli yeşil taşa ulaşarak taşı kasabanıza geri götürmek. Oynadığınız bölümü bitirdikten sonra Continue butonuna tıklayarak kasabaya geri dönebilirsiniz. Space(Boşluk) tuşunu ip atmak için kullanabilirsiniz. Yedinci bölümü bitirdikten sonra, sekizinci bölüme geçebilmeniz için kasabanıza üç yeni eşya satın almalısınız. Build butonuna tıklayarak satın alacağınız eşyaları veya binaları satın alabilir ve yerleştirmek istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Oynanma : 154
Etiketler:

Benzer Oyunlar