Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Jerry\\'nin Lokantası

Jerry, Tom ile kavga etmekten sıkılır ve Tomun bulunduğu bölgeden uzaklaşır. Ne yapsam diye düşünürken aklına lokanta açmak gelir. Çevrede bulunan farelerinde onayı ile lokanta açan Jerryye, bu lokantayı yönetmesinde yardımcı olabilir misin?

Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. PLAY butonuna tıklayın. Oyunun nasıl oynandığının anlatıldığı resimleri, SKIP butonu ile tamamen geçebilir veya NEXT butonu ile ilerletebilirsiniz. Daha sonra birinci bölümü seçip ve NEXT butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Bölüm seçme ekranında bulunan UPGRADES butonu ile veya oynadığınız her bölümden sonra, oyunun skor penceresinde beliren UPGRADE butonu ile Jerrynin, iş yerinin özelliklerini yükseltebileceğiniz geliştirmeler satın alabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Jerryyi yönlendirmek istediğiniz masaya Farenin Sol Tuşu ile tıklayarak yönlendirebilirsiniz.

Aldığınız sipariş, kısa bir sürede hazır hale gelecektir, yemeği seçerek Jerrynin yemeği müşteriye götürmesini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için, o
Oynanma : 225
Etiketler:

Benzer Oyunlar