Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Flappy Bird

Son günlerin en popüler oyunu Flappy Bird’ü Çilek Oyun’da oynamaya ne dersiniz? Uçmakta zorlanan şirin mi şirin kuşumuzu telefonlardan sonra bilgisayarımızda da uçurmaya gayret ediyoruz. Marionun dünyasına benzer bir dünyada şirin kuşumuzu en uzun mesefaye kadar uçurmaya çalışıyoruz.

Kategori : Beceri Oyunları
Tuşlar : Son günlerin en popüler oyunu Flappy Bird’ü Çilek Oyun’da oynamaya ne dersiniz? Uçmakta zorlanan şirin mi şirin kuşumuzu telefonlardan sonra bilgisayarımızda da uçurmaya gayret ediyoruz. Mario’nun dünyasına benzer bir dünyada şirin kuşumuzu en uzun mesefaye kadar uçurmaya çalışıyoruz.

START” bölümüne tıklayarak oyunu başlatınız. Oyunda tek kontrol aracımız “FARE” tıklamalarından ibaret. Her bir fare tıklaması bir kere havalanmanızı sağlıyor. Eğer fareye tıklamaya devem etmezseniz; küçük kuş düşmeye başlıyor ve kontrolü de bu şekilde sağlayabiliyorsunuz.

Oyun sonunda puanlarınızı takip etmek için; “SCORE” bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız. İyi eğlenceler dileriz.

Oynanma : 341
Etiketler:

Benzer Oyunlar