Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Cesur Çocuk

Cesur çocuğun kız kardeşi, kaybettiği kedisini aramaya gidiyor. Girdiği bir sokakta, sokak çetelerinin arasında kalması sonucu, cesur çocuk olan abisini arıyor. Abisi bisikletine binerek kız kardeşinin yardımına gitmek istiyor. Fakat yolunun üstünde bulunan engeller onun ulaşımını engelliyor. Cesur çocuğa yardım edebilir misin?

Kategori : Macera Oyunları
Tuşlar : Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın. PLAY butonuna tıklayın. Oyunla ilgili hikayenin anlatıldığı animasyonu izlemeden geçmek isterseniz, SKIP butonuna tıklayın. Oyunun bilgilendirme penceresini kapatmak için PLAY butonuna tıklayın. Cesur çocuğu, Yön(Ok) Tuşları ile yönlendirebilir, X tuşu ile nitro kullanabilir ve Z tuşu ile ateş edebilirsiniz. Oyun penceresinin üst kısmından özelliklerinizin kullanım derecesini görebilirsiniz. Her bölümde belirli derecede enerjiniz olacaktır. Katetdiğiniz yol miktarına karşılık belirli miktarda para kazanabilirsiniz. Oynadığınız bölümü bitirdikten sonra açılan menüden, SHOP butonuna tıklayarak alışveriş yapacağınız kısma gidebilirsiniz. Alışveriş kısmında özelliklerinizi güçlendirecek malzemeler satın aldıktan sonra PLAY butonuna tıklayarak oyuna dönebilirsiniz. Çilek oyun
Oynanma : 189
Etiketler:

Benzer Oyunlar