Türkiye’nin en zengin ücretsiz oyunlar sitesi olan oyuncuyuzbiz.net'e hoş geldiniz. Ücretsiz Oyunlar1 ile; sizlere her zaman, en iyi, en eğlenceli ve en güzel oyunları sunmaktadır.
Böcek Savaşı

Böcekler askerler gibi savaşır mı? Bu oyun tam bir strateji oyunu. Oyunda üssünüzü kurun, diğer böcek devletlerine karşı savaşın. Hücuuuuumm!

Tuşlar : PLAY > PLAY GAME yazısına tıklayın. Filmi geçmek için sağ alttaki SKIP yazısına tıklayın. Sonra sağ alttaki NEXT PAGE yazısına 2 kere tıklayın. Üçüncü resimde böcek karargahlarından hangi böcekler çıktığı koruma eteşleri ve hangi böceğe dönüşebilecekleri verilmiştir. Resimleri geçmek için PLAY GAME yazısına tıklayın ve oyuna başlayın. İlk başta 1000 altınınız var. Onunla böcek karagahları kurabilir, asker böcek eğitebilirsiniz. Bir böceği yönetmek için o böceğin üzerine tıklayıp başka bir yere bastığınızda böcek oraya gidecektir. Hepsini aynı anda başka bir yere göndermek için ise MOUSEun sol tuşuna basılı tutarak beyaz çizgi ile hepsini seçin ve göndermek istediğiniz yere tıklayın.
Oynanma : 154
Etiketler:

Benzer Oyunlar